Elmas Genç

Elmas Genç 1971 yılında Trabzon’da doğdu.

1989 yılında Trabzon Anadolu Lisesi’nden, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünden 1995 yılında mezun oldu.

Marmara Çağdaş Bilimler Eğitim Vakfı & Lasaille Üniversitesi & Maine Üniversitesinin ortaklaşa hazırladığı Pre MBA programını 2003 yılında tamamladı.

2004 yılında Coaches Training Institude’de Co-Active Coaching eğitimi aldı. Koçluk çalışmalarında bu modelde ilerliyor. Dünyada ICF (International Coaches Federation) tarafından onaylanan bu koçluk yaklaşımının Türkiye’deki öncü uygulayıcılarından biri

Profesyonel iş yaşamında, çeşitli kurumlarda 12 yıllık satış-pazarlama deneyiminin ardından, 2005 yılında Kadın Girişimciler Derneği tarafından hayata geçirilen, İşkur ve Avrupa Birliği’nce finanse edilen KAGIMER projesi için 1400 aday arasından 5 kadın girişimciden biri olarak seçildi. Proje kapsamında 6 ay boyunca desteklenen bir girişimci olarak işine başladı ve yaklaşık 9000 saatlik danışmanlık tecrübesiyle yolculuğu devam ediyor.

2007-2008 yılı arasında ICF Leadership programını ve TCI Team Coaching Intencive programını tamamladı

2013-2014 yıllarında Studio Oyuncuları Şahika Tekand oyunculuk eğitimi aldı. 2010 yılından 2016 yılına kadar Halkbank bünyesindeki Beraber dergisinde kişisel gelişim köşesinde yazdı.

2012 yılında kişisel gelişim alanında bir ilk olan; yazarın kitabı, okurun defteri, okur-yazarın kendi kitabına dönüşen rehber defteri “Parmak İzi” adlı eserini yayınladı. 2018 yılında ikinci kitabı “El İzi” okurlarıyla buluştu.

 

video Link : https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=-falohhKs4M

 

 

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir